1-17-scaled.jpg

Apie mus

Clear Channel ir lauko reklama. Mūsų istorija ir vizija.

Mūsų istorija

1995 m. Seniausia Švedijos lauko reklamos įmonė „Wennergren Williams AB” įkuria savo atstovybę Lietuvoje.

1996 m. Įrengiami lauko reklamos stovai Vilniuje ir Kaune. Įmonę „Wennergen Williams AB” įsigyja „More Group”.

1997 m. Didinamas reklaminių įrenginių skaičius Vilniuje ir Kaune.

1998 m. Didinamas reklaminių įrenginių skaičius Vilniuje, pradedami kampanijų veiksmingumo tyrimai („Post campaign”), sukuriama 1200 atliktų tyrimų duomenų bazė.

2000 m. Įrengiami reklaminiai stovai Klaipėdoje.

2001 m. Įrengiami reklaminiai stovai Šiauliuose ir Panevėžyje. „More Group” organizuoja seminarą apie lauko reklamos efektyvumą, kuriame dalyvauja vieni geriausių to meto ekspertų – David E. Bernstein, Paul M. Eastwood, Karl Eric Linden.

2002 m. „Clear Channel Communications” įsigyja „More Gruop”, padalinys Lietuvoje pakeičia pavadinimą į UAB „Clear Channel Lietuva“.

2003 m. Įrengiamos persirengimo kabinos su reklaminėmis plokštumomis Neringoje: Nidoje, Juodkrantėje, Preiloje ir Pervalkoje.

2006 m. Pakeičiama įmonės „Clear Channel Lietuva” vidaus struktūra.

2008 m. „Bain Capital Partners LLC” ir „Thomas H Lee Partners LP” įsigyja „Clear Channel Communications” akcijas.

2011 m. „Clear Channel Lietuva” pradeda diegti lauko reklamos inventoriaus ir auditorijos tyrimo įrankį „Outdoor Impact”.

2012 m. Didinamas reklaminių stovų skaičius Panevėžyje.

2013 m. Didinamas reklaminių stovų skaičius Šiauliuose. „Clear Channel”, bendradarbiaudami su „JCDecaux”, pristato tarptautiniu mastu pripažintą lauko reklamos auditorijos matavimo sistemą „Outdoor Impact”.

Mūsų vizija

Sprendimų laisvė

Savo darbe pirmiausiai laikomės laisvės, kaip universalios vertybės, principo: savo klientams siekiame sudaryti visas pasirinkimo ir sprendimų priėmimo laisvės sąlygas. Ne mažiau svarbios mūsų vertybės – tai pagarba ir atsakingas požiūris į kiekvieną šalį, jos žmones, aplinką, kultūrą, tradicijas. Vietoje centralizuotos verslo taktikos pirmenybė mūsų įmonėje teikiama vietos sprendimams.

Lankstumas

Kiekvienas mūsų užsakovas turi specifinių poreikų ir tikslų, todėl visas kampanijas planuojame atskirai, atsižvelgdami į kliento idėjas ir reikalavimus. Mums svarbiausia – atrasti efektyviausią būdą pasiekti kliento tikslų.

Novatoriškas požiūris

Reklamos versle naujovės plinta itin sparčiai, todėl naujų idėjų ir sprendimų poreikis nuolat auga. Užuot siūlę klientams vakarykštes naujienas, siekiame jau šiandien būti vienu žingsniu priekyje. Nuolat atliekami auditorijos ir reklamos kampanijų efektyvumo tyrimai leidžia geriau suprasti ir prognozuoti situaciją, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad ir ateityje rasime geriausius būdus pasiekti didžiausio įmanomo lauko reklamos poveikio.

Atsakomybė

Klientams žadame tik tai, ką tikrai galime padaryti. Sąžiningumas yra mūsų verslo pagrindas ir lemia jo sėkmę.

p1066226-scaled.jpg

Skambinkite

Telefonu +370 5 231 2060. Arba parašykite el. paštu info@clearchannel.lt